Kategorie

DROŻDŻE GORZELNICZE SPIRIT FERM TC6 BLACK MAGIC

Cena:8,20 zł

Obsługujemy szybkie płatności internetowe
Obsługujemy szybkie płatności internetowe

Dodaj do listy życzeń

Drożdże TC 6 Black Magic - nowa, udoskonalona formuła - połączenie drożdży typu TURBO oraz węgla aktywnego. Dzięki takiej kombinacji odfermentowany nastaw jest czystszy, bez nieprzyjemnych zapachów i posmaków. W przeciwieństwie do zwykłych drożdży TURBO nastaw po sklarowaniu jest koloru białego, a nie żółtego.

Kolejną zaletą drożdży TC6 Black Magic jest to, że służą do fermentacji każdego rodzaju nastawu - z cukru, glukozy, melasy, owoców, przetworów i miodu. Bez problemu można je łączyć w duże nastawy!


Optymalna temperatura fermentacji 25-30*C, czas fermentacji 3-5 dni. Należy pamiętać, aby temperatura nastawu nie przekroczyła 35*C.


Instrukcja: rozpuścić 6 lub 7 kilogramów cukru w ciepłej wodzie (w tym momencie możemy dodać owoce czy inne składniki które chcemy fermentować) i dopełnić pojemnik fermentacyjny do 25L objętości ciepłą wodą. Do nastawu o temperaturze 25-300C wsypać zawartość saszetki i dokładnie wymieszać. Optymalna temperatura fermentacji 20-300C, czas fermentacji 3 do 5 dni.


Skład: drożdże, węgiel aktywny, pożywka dla drożdży

Zawartość 120 g

Produkty w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: